دانلود فیلم ایرانی روز

 ابراهیم ابراهیمیان دانلود فیلم دو طبقه روی پیلوت, دانلود رایگان کامل فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلود فیلم دو طبقه روی پیلوت ابراهیم ابراهیمیان سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه ابراهیم ابراهیمیان

فیلم دو طبقه روی پیلوت

دانلود فیلم دو طبقه روی پیلوت

 

؟ ساده بگویم: از نبودنت حالم خوب نیست..! "نگین رزاقی" برچسب‌ها: اشعار نگین رزاقی، شعر فراق 5 نظر | توسط: نیما چهارشنبه 28 تیر‌ماه سال 1396 ساعت 08:09 ق.ظ موهایم را کوتاه کرده ام موهایم را کوتاه کرده ام؛ می‌دانی؟ زیبا ترم کرده است: گونه های رنگ پریده موی آشفته و چشمانی که دیگر برای تو نخواهند گریست. نگران چه هستی؟ دنیا به آخر نرسیده است عزیزم. پس از من باز هم به زمستان های تازه ای که از راه می رسند عادتخواهی کرد. به لبخند همسایه ات، موشی که در دیوار خانه ات لانه کرده، پس از من به عطر تمام زنانی که همبسترت می شوند عادت خواهی کرد.

فیلم دو طبقه روی پیلوت - Pilut Film سال ساخت: 1396 | پخش: ؟ | پخش کننده: کول دانلود تهیه کننده: كيومرث پوراحمد | نویسنده و ارگردان: ابراهیم ابراهیمیان http://www.cooldownload.ir

اسامی بازیگران دو طبقه روی پیلوت سعيد آقاخانى، الناز شاكردوست، جواد عزتى و هادى حجازى فر.

خلاصه داستان دو طبقه روی پیلوت: یک کار کاملا متفاوت نسبت به سایر آثارم است و فضایی گروتسک دارد. درواقع یک فیلم کاراکتر محور است که قصه‌ها را شخصیت‌های داستان خلق می‌کنند. برای خودم تجربه عجیبی است و امیدوارم آن‌طور که می‌خواهم کار پیش برود.

خبرهای جدید از دو طبقه روی پیلوت «دو طبقه روی پیلوت» یک کمدی – اجتماعی است و با فیلمنامه ای از ابراهیم ابراهیمیان داستانی درباره جنازه و مرده کشی دارد. در پروانه ساخت این فیلم نام کیومرث پوراحمد به عنوان تهیه کننده قید شده است. هر چند این احتمال نیز وجود دارد که با جدی تر شدن مراحل پیش تولید، تهیه کننده دیگری جایگزین وی شود. فیلمبرداری این فیلم در تهران انجام می شود و گروه تاکنون برخی از لوکیشن ها را نیز انتخاب کرده اند. اولین نمایش فیلم نیز در جشنواره سی و ششم فیلم فجر خواهد بود. ابراهیمیان در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «عادت نمی کنیم» و «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» را دارد و «دو طبقه روی پیلوت» سومین فیلم بلند این کارگردان محسوب می شود. وی پیش از این قصد داشت فیلم سینمایی «آبان» را با فیلمنامه ای از خودش و علی حسینی مقابل دوربین ببرد. «آبان» اولین فیلم از سه گانه «پاییز» (مهر، آبان و آذر) است که در نهایت شرایط تولیدش مهیا نشد.

تاریخ اکران فیلم دو طبقه روی پیلوت ... زمان پخش در شبکه نمایش خانگی ...

 

 

 

دانلود فیلم دو طبقه روی پیلوت